Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.7. 2016 12:50
brutální čin to neměl dělat

Bývalý hráč Barcelony má problém. Čelí podezření ze zabití!

Marc Crosas
Zdroj: Profimedia

Značný problém má na krku někdejší hráč Celticu Glasgow a odchovanec slavné Barcelony Marc Crosas. Aktuálně záložníka Tenerife totiž tamní policie vyšetřuje pro podezření ze zabití. Hráče dostala do potíží fotografie ze soustředění.

Jde o všem o dosti kuriózní případ. Fotbalista se totiž dostal do problémů s místními strážci pořádku poté, co byl vyfotografován, kterak s tréninkovou slalomovou tyčí coby harpunou na dovolené ulovil mládě chráněného žraloka. O případu informovala španělská média.
 

"Souhlasím s následky a budu se snažit dělat vše, co je v mých silách, abych odčinil, co jsem způsobil," uvedl sice Crosas v prohlášení, ale dost možná mu to nebude nic platné. Místní policie s ním totiž přesto zahájila řízení. "Nemůžeme přece znát všechny druhy mořských živočichů a navíc vědět, kteří jsou chránění," obhajuje svého spoluhráče obránce Suso Santana.


 

Kromě fotbalisty zareagoval v podobném duchu i samotný klub. "CD Tenerife se omlouvá za nešťastný incident a způsobené škody," píše se v oficiálním stanovisku.

Marc Crosas ulovil chráněného živočicha
Zdroj: Twitter Marc Crosas má potíže se zákonem kvůli ulovení chráněného živočicha

 

Místostarostovi ostrovní metropole Zaidu Gonzalezovi bylo ale i to málo. "Je to jedno z mála hnízdišť tohohle druhu, jen omluva za tento brutální čin nestačí," nenechal se obměkčtit. Na fotbalistu, který s fotbalem začínal ve slavné Barceloně, kde to ale nejdále dotáhl do B týmu, a za Celtic Glasgow odehrál 51 zápasů, si už brousí zuby místní oddělení ochrany životního prostředí.
 

TN.cz