Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 19.6. 2017 14:29
fotbal pořádná mela

Bývala hvězda Chelsea vypěnila: Oscar rozpoutal hromadnou bitku!

Hromadná bitka v čínské lize.
Zdroj: YouTube.com

Brazilec Oscar, který nyní působí v dresu Šanghaje, góly v čínské lize zatím nestřílí. Našel si však jiný způsob, jak na sebe řádně upozornit. V posledním kole Super ligy totiž vyprovokoval hromadnou bitku, po které se vylučovalo na obou stranách.

Na soupisce Šanghaje najdeme hned dvě slavná jména - Hulk a Oscar. Právě tyto dvě hvězdy zařídily vyrovnávací gól na 1:1 proti týmu Guangzhou R&F. Z opakovaného záběru je však zřejmé, že Oscar dostával přihrávku do ofsajdového postavení. I přesto gól platil, bývalého hráče Chelsea to ale neuspokojilo.

 

Během zápasu byl pořádně nervózní a vše vyvrcholilo na konci prvního poločasu, kdy vztekle nakopl míč do dvou soupeřů a následně předvedl představení hodné jeho Oscarového jména.

 

 

Poté, co se na něj hráči Guangzhou vrhli, svalil se v sebeobraně na zem a zůstal ležet, jako by někdo udeřil kladivem. Při následné hromadné potyčce rozhodčí vyloučil každému týmu jednoho hráče. Oscar zápas sice dohrál, fanoušci už se ale dalšího gólu nedočkali a utkání tak skončilo 1:1.

nce TN.cz