Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 21. 5. 2017
Fotbal

Bystroň prý dlužil přes 3,5 milionu. Neměl platit ani běžné poplatky!

David Bystroň
Zdroj: Profimedia

Postupně vyplouvají na povrch další a další skutečnosti ohledně smrti fotbalisty Davida Bystroně. Ten zemřel v pátek poté, co se necelý měsíc po sebevraždě Františka Rajtorala rovněž oběsil ve svém bytě. Za jeho smrtí měly být dluhy, které podle deníku Blesk dosahovaly milionů korun. Bystroň měl mít několik exekucí a nějaký čas už prý neplatil ani běžné poplatky.

Deník Blesk se zabýval tím, co mělo stát za smrtí Davida Bystroně. Ten podle vícero zdrojů do svého dopisu na rozloučenou uvedl, že si bere život kvůli rodinným a finančním problémům. Podle informací zmíněného média součet jeho dluhů činil 3 573 833,78 Kč (podrobný seznam dlužných částek v původním článku ZDE na iSport.cz).

 

 

 

Všechny problémy měla odstartovat jeho dopingová aféra z listopadu 2011, kdy měl David Bystroň v těle látku metanfetamin, což mohl být pozůstatek po užití pervitinu. Za nález dostal od UEFA dvouletý distanc. Poté přišlo zranění kolene a jeho kariéra nabírala spíše strmý pád.Těsně před koncem vypršení jeho trestu na bývalého fotbalistu Viktorie Plzeň byla nařízena exekuce, to se psal rok 2013. O půl roku později další exekuce. V roce 2015 čelili manželé Bystroňovi dokonce insolvenčnímu řízení, do toho neměl odchovanec Baníku Ostrava trvalé příjmy. Podle informací Blesku dlužil na tak běžných věcech, jako byly poplatky za telefon, vodu či plyn.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VZKAZ, ze kterého mrazí: Expřítelkyně zemřelého fotbalisty Rajtorala promluvila o jeho trápení!

Další rána pro český fotbal: David Bystroň (†34) spáchal sebevraždu! Co stálo v dopise na rozloučenou?

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

21.5. | 14:09 bard-lidu
22
TIhle sportovci by měli povinně absolvovat školení finanční gramotnosti a ...
21.5. | 18:10 lenka nováková
0
bard-lidu- Moje řeč a povinně jim snížit finance,aby neměli roupy. Zbaběle se ...
22.5. | 10:57 Petr Novák
2
Náhlasit nevhodný komentář
já toto v životě nikdy nepochopím ,sakra tolik prachů mají a ještě naflákají takové dluhy .Já tady sakra beru 12 litrů čistého měsíčně už tak 15 let a nikdy jsem dluhy neměl ani korunu ,vždycky se snažím vyjít ,je to drsné ale musím. A borec s takovým příjmem a 3 a půl mega dluh.Nerozumím.
21.5. | 18:53 Roman Skala
1
Náhlasit nevhodný komentář
Milovníci slova prý pletou opět z howna bič.
21.5. | 18:15 Helena Trink
4
Náhlasit nevhodný komentář
A tak si statecne vzal zivot, aby jeho dluhy zdedila rodina. Borec!!! Doufam, ze se vzdaji dedictvi!
21.5. | 18:10 lenka nováková
0
Náhlasit nevhodný komentář
bard-lidu- Moje řeč a povinně jim snížit finance,aby neměli roupy. Zbaběle se zabít se kvůli své neschopnosti a lajdáctví si lítost nezaslouží.Navíc finanční problém se dá řešit i když je to na dýl.
21.5. | 14:17 fantozzi602
4
Náhlasit nevhodný komentář
zrejme mu chybel opravdovej kamos,kterej by ho podrzel,kdyz to nejvic potreboval,
21.5. | 14:09 bard-lidu
22
Náhlasit nevhodný komentář
TIhle sportovci by měli povinně absolvovat školení finanční gramotnosti a přípravu na to, co nastane až bohatý pramen financí jednoho dne vyschne. Chovají se jako začínající puberťáci.
21.5. | 13:52 Vojta Také
14
Náhlasit nevhodný komentář
Smutné. A poučení ? I když jste na vrcholu, pamatujte na zadní kolečka.
21.5. | 13:48 allanaldik
8
Náhlasit nevhodný komentář
drogy neco stoji a cena je nemala. to zna asi vetsina kopacich celebrit z PLZNE. Dost jejich hracu konci na konci provazu.