Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 7. 6. 2017
velký strach hrůzostrašný zážitek

Budeš v TV show, řekli fotbalistovi. Místo toho se bál o život! VIDEO

Ramadan Sobhi
Zdroj: YouTube.com

Dramatické chvíle má za sebou fotbalista z anglické Premier League Ramadan Sobhi. A to přitom měl jet pouze k rozhovoru. Nakonec se z toho však vyklubala cesta, při které šlo o život! Nebo si to alespoň mladý Egypťan myslel...

Vše začalo, když se Sobhi dozvěděl o pozvání do populární talk show. I neváhal a rozjel se na místo, aby se zde zúčastnil televizního natáčení. Jenže cesta se změnila doslova v horor.
 

Džíp, v němž Sobhi spolu s partou lidí cestovali, totiž uvízl v pohyblivém písku. V tom okamžiku byly další okamžiky pro osazenstvo bojem o přežití. Nezbylo jim nic jiného než vyškrábat se na střechu automobilu a zděšeně pozorovat, jak se jejich vůz rychle potápí. Uniknout se bohužel nepovedlo řidiči auta, nad nímž se během několika vteřin zavřela hladina.
 

Jenže to nebylo ani zdaleka vše. Šílený strach z blížící se takřka jisté smrti vystřídalo zděšení, když se z blízké jeskyně vynořil obrovský ještěr a pomalu, ale jistě se blížil k potápějícímu se fotbalistovi a slečně z doprovodu, kteří doslova propadali hysterii.

Když už dvojice přemýšlela jen o tom, jestli je dřív pohltí písek, nebo sežere blížící se monstrum, ještěr se najednou postavil na zadní...a sundal hlavu. Za vším totiž byl známý televizní vtipálek Ramez Galel, který už si v minulosti vzal na paškál například i Paris Hilton či Antonia Banderase.

Mladé křídlo Stoke City, patrně dost vystresované čerstvým zážitkem, ale smysl pro humor v tu chvíli příliš nemělo, když se po "záchraně" z písku začal na štáb pořádně vztekat.
 

msl TN.cz