Publikováno 9. 8. 2018
video povedený zápas

Dočkal rozehrál ťukes a je blízko první americké trofeje! Slaví finále

Bořek Dočkal

Bořek Dočkal je blízko velkého úspěchu. S týmem Philadelphia Union postoupil do finále Amerického poháru, když na stadionu v Chesteru porazil Chicago Fire jednoznačně 3:0.

Bořek Dočkal jako tradičně nastoupil v roli tvůrce hry a se svými spoluhráči si užil hlavně druhý poločas. Philadelphia dokázala zatlačit Chicago, jehož lídrem je Bastian Schweinsteiger, do defenzivy a při prvním gólu byl český středopolař důležitou součástí akce, z níž otevřel skóre Cory Burke.

Burke pak ještě stihl navýšit vedení a poslední gól zápasu dal Fafa Picault, jehož dorážku ještě jisti právě Dočkal.

V poslední minutě českého záložníka stáhli ze hřiště a mohl si tak vychutnat i potlesk tribun. Ve finále se Philadelphia střetne s Houstonem.