Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 8. 5. 2017
vstupenky za tisíc

Brno se těšilo na basketbalové kouzelníky. Globetrotters nepřijeli

Harlem Globetrotters
Zdroj: profimedia.cz
Harlem Globetrotters

Stovky rozčarovaných lidí se včera marně dobývali do sportovní haly ve Vodově ulici v Brně. Avizovanou exhibici basketbalových kouzelníků organizátoři nečekaně zrušili. Vstupenky slíbili vrátit.

„Před halou ve Vodově ulici stojí týpek v obleku a říká, že exhibice nebude. Lístky stály tisícovku kus, nevíme, jestli nám něco vrátí,“ volal do redakce TN.cz rozčilený fanoušek basketbalu.

 

Exhibiční zápas basketbalových hvězd z USA se měl uskutečnit dnes v Brně a zítra v Liberci. O tom, že se show Harlem Globetrotters neuskuteční, informovali čeští organizátoři necelé dva dny před akcí. K řadě lidí se ale informace nedostala a tak byli u vstupu do haly značně rozladění.

 

 

„Důvodem zrušení akcí je náhle vzniklý spor mezi americkými majiteli týmu a promotérem pro východní Evropu, od kterého jsme jako český pořadatel show řádně zakoupili a zaplatili. Americká strana nám dnes v noci oznámila, že do ČR tým Harlem Globetrotters v námi nasmlouvaných a dlouhodobě zaplacených termínech nedorazí,“ píše se v prohlášení agentury Blackstar media.

 

Fanouškům slibili vrátit peníze za vstupenky v plné výši. Jak bude možné vstupenky vracet chtějí po domluvě s předprodejními agenturami zveřejnit nejpozději do 15. května.
 

ych TN.cz