Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 24.11. 2017 11:35
fotbal znásilnění

Robinho měl znásilňovat! Bývalou hvězdu Realu odsoudili na 9 let

Robinho
Zdroj: Profimedia

Pamatujete na subtilního filutu Robinha, který rozdával fotbalovou radost v dresu Realu Madrid nebo AC Milán? Že působil dojmem, že by mouše neublížil? Pak vězte, že tento nevysoký Brazilec byl v Itálii nepravomocně odsouzen k devíti letům žaláře za sexuální násilí!

Robinhovi se předpovídala budoucnost jako hrom. Skvělá rychlost a prvotřídní technika mu měly vynést stejnou slávu jako jeho jeho slavnějšímu krajanovi Ronaldovi, svůj obří potenciál ale nikdy zcela nenaplnil. 

Sice oblékal dres velkoklubů jako Real Madrid, Manchester City nebo AC Milán, už v roce 2014 byl ale zpátky v rodné Brazílii. Z ní si ještě na chvíli odskočil do bohaté čínské ligy, od loňského roku však kope za Atlético Mineiro.


Dnes třiatřicetiletý útočník na hřišti už nezáří, zato je o něm slyšet mimo něj. A vůbec ne pozitivně! Robinho byl v Itálii nepravomocně odsouzen k devítili letům vězení za sexuální obtěžování.

Provinit se měl na jedné milánské diskotéce v roce 2013, kdy ještě hájil barvy místního AC. Spolu s dalšími pěti Brazilci prý zneužíl opilosti dvaadvacetileté Albánky. Muži dívku odvedli do šatny, kde s ní podle soudu měli několikrát sex. A to proti její vůli.


Strašné je, že Robinho byl ze sexuálního násilí na diskotéce obviněn už v roce 2009 v Anglii, když působil v klubu Manchester City. Tamní policie ale případ pro nedostatek důkazů odložila.

 

fre TN.cz