Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 9. 7. 2018
fotbal Neodpustili

Brazilci vítali navrátilce z Ruska: Na autobus házeli kameny!

Fotbalisté Brazílie
Zdroj: Profimedia

V Brazílii s ničím nemažou a lidí nemají problém s tím vyjádřit se občas dosti po svém. Zvláště pak, když jde o fotbal. Neúspěšnému brazilskému reprezentačnímu výběru připravili při návratu do rodné země nemilé přivítání.

Na autobus, který Neymara a spol. převážel z letiště, dokonce létaly kameny!


Pětinásobným světovým šampionům se letošní mistrovství světa nevyvedlo podle představ. Brazilci sice ovládli skupinu a v osmifinálovém zápase poslali domů reprezentaci Mexika. Ve čtvrtfinále ale zle narazili. A náraz to byl pořádný. Lekci z produktivity uštědřili Kanárkům Belgičané. Ti si zajistili místenku v semifinále po gólu De Bruyneho, vlastní trefě Fernandinha a následném vítězství 2:1.

Zklamaní hráči Brazílie tak ze stadionu putovali na hotel a z hotelu rovnou na letiště. Přílet domů ještě proběhl bez komplikací, následná cesta autobusem ale rozhodně příjemná nebyla. Fanoušci nedokázali hráčům selhání odpustit a na autobus dokonce házeli kameny. 

Brazilští příznivci zkrátka požadují po hráčích vítězství v každém zápase. Naposledy Brazilci ovládli šampionát v roce 2002. Uvidíme, co předvedou Neymar, Gabriel Jesus, Coutinho a spol. za 4 roky v Kataru.

med TN.cz