Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 2. 5. 2017
rozhovor souhlasíte s ním?

Bratr Vitalij o výkonu Klička: Byl lepší, výsledek neodpovídá!

Vitalij a Vladimir Kličkovi
Zdroj: Profimedia

Vladimir Kličko na Anthonyho Joshuu v dlouho očekávané boxerské bitvě ve Wembley nakonec nestačil, přesto ale své fanoušky nezklamal. Ani toho z největších, bratra Vitalije. Ten měl pro Vladimira jen slova uznání.

Navzdory tomu, že Vladimir se po K.O. v jedenáctém kole musel před svým britským soupeřem sklonit a titul světového šampióna oželet, jeho starší bratr je na něj hrdý. "Byl mimořádně rychlý na nohou, skvěle se pohyboval," vypočítával, jaké byly podle něj největší přednosti jednačtyřicetiletého boxera v bitvě s Joshuou. "Myslím, že byl dokonce lepší než Joshua, který je o čtrnáct let mladší," upozornil v rozhovoru pro německý Bild pětačtyřicetiletý bývalý boxer a v současnosti starosta ukrajinské metropole Kyjeva.
 

"Jsem na svého bratra hrdý. Byl to jeho nejlepší zápas, bohužel výsledek tomu neodpovídá," posteskl si Kličko, kterého mrzelo, že Vladimir nerozhodl boj ve svůj prospěch v šestém kole, kdy po jeho akci byl sedmadvacetiletý Brit odpočítáván.

Zdroj: Nova Sport

Svět boxu teď očekává, jak Vladimir Kličko naloží se svou budoucností. Odveta proti Joshuovi? Konec kariéry? "Nezáleží na tom, jak se rozhodne. Budu ho dál vší silou podporovat," prohlásil jasně Vitalij.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tyson Fury to myslí vážně a už se připravuje na souboj s Joshuou!

Výzva přijata! Fury si na Joshuu věří, poslal mu drsný vzkaz!


 

msl TN.cz

Diskuze

2.5. | 18:28 Josef II
-1
Náhlasit nevhodný komentář
bratr asi koukal ženě po sukni když tvrdi že jeho bratr byl lepši anebo koukal na hokej a plete si to s boxem bylo jasne ze ho joshua vyklepne uz v prvnik kole bylo vydet ze kličko naneho nema
2.5. | 17:48 akakinder
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Bratr byl lepší, výsledek neodpovídá!***Jasně,zato Joshua si teď spokojeně a zaslouženě pobrukuje...Hráli jsme Kličkovanou vždyť to znáš,kamaráde já jsem vyhrával..
2.5. | 14:20 Tony
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Bratr Vitalij se asi díval na jiný box.To snad ani nemůže být pravda že Kličko byl lepší.Joshua ho jasně vybochal a oni neunesli porážku.A je jasné že éra Kličků už skončila.