Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 1. 2018
Hokej Smutná zpráva

Brankář Boleslavi v slzách: Smrt týmového manažera? Jsem v šoku

Brandon Maxwell
Zdroj: Profimedia
Brandon Maxwell

Bylo to jako blesk z čistého nebe. Americká hokejová reprezentace včera odpoledne oznámila tragickou zprávu. Náhle zemřel její manažer, který ještě postavil tým na blížící se olympiádu. Teď je z toho celý americký nároďák zdrcený a smutek vyjádřil i brankář Mladé Boleslavi Brandon Maxwell, který se na turnaji pod pěti kruhy v dresu USA sám podívá. Není však jediný, kdo v těchto těžkých dnech pláče.

Jim Johannson zemřel nečekaně ve spánku, ve svém domově v Colorado Springs. Více jsme psali zde:

 

 

Na olympiádu mimo jiné pozval i brankáře Mladé Boleslavi Brandona Maxwella. „Neuvěřitelně smutné a šokující zprávy. Měl jsem ohromné štěstí, že jsem tě poznal JJ. Byl jsi obrovský člověk a duši věnoval hokeji. Nejhlubší soustrast tvé rodině,“ napsal gólman středočeského celku na svůj Twitter.

 

Brandon Maxwell
Zdroj: Twitter

 

Johannson byl mezi hokejisty velmi oblíbený a tak není divu, že jeho smrt oplakávají ty největší americké hvězdy, které se s ním potkaly v americké reprezentaci. „Mám za sebou těžký den, kdy jsem vstřebával nečekaný odchod Jima Johannsona. Osobně pro mě znamenal strašně moc. Byl to můj mentor, ale i přítel. Měl můj velký vliv na hru, ale i osobní život,“ napsal na sociální síť Jack Eichel z Buffala.

lju TN.cz