Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 25. 10. 2017
galerie boxerská svatba

Krásku Sedláčkovou požádal přítel o ruku. Její reakce vás pobaví!

Lucie Sedláčková a Štěpán Horváth
Zdroj: Instagram

Párem už nějakou dobu jsou, nyní se ale boxerka Lucie Sedláčková a její trenér Štěpán Horváth rozhodli udělat další krok. Přesněji řečeno, udělal ho budoucí ženich. Jakou chvíli si vybral pro slavnostní akt a jak zareagovala Lucie?

K významnému životnímu kroku si Horváth vybral příznačné datum."Plánoval jsem to na její narozeniny, protože jsem věděl, že to nebude absolutně čekat," vysvětloval v rozhovoru pro Nova Sport boxer, proč zvolil zrovna první říjnový den.
 

Jak probíhal celý výjimečný den mladé dvojice? I to Horváth čtenářům popsal. "Já musel odevzdat sponzorské auto a ten víkend jsem byl bez auta," začal vyprávět.
 

"Ona je původem z Děčína a miluje tamní zámek. Tak jsme sedli do vlaku a jeli do Děčína. Říkám, že se tu projdeme, a v zámecké zahradě jsme si sedli a řekl jsem jí, že mám pocit, že s někým můžeš být x let a nic necítíš a s někým jsi půl roku a víš, že je to ten pravý. A ona mi řekla, že to cítí stejně. Tak jsem jí prostě řekl, ať si mě vezme," přiznal.
 

16

GALERIE: Lucie Sedláčková a Štěpán Horváth

Zdroj: Instagram

Lucie Sedláčková a Štěpán Horváth

Hodnocení:

Lucie byla pochopitelně překvapená. Její reakce tak byla velmi spontánní. ",Cože´? řekla mi," přiblížil Horváth. To už měl v ruce připravenou krabičku s prstýnkem. "Ty vole, můžeš otevřít tu krabičku?" vyprávěl Horváth, jaká byla reakce jeho milé. Ze zámku pak rovnou oba šli za rodiči Lucie.
 

Bude tedy brzy svatba? "Termín zatím neplánujeme. Já teď nevím, jak dál naložit s kariérou. Momentálně jsem volný hráč a čekám na nějaké angažmá. Navíc jsem se začal věnovat Lucce i trenérsky. Takže teď to úplně není téma dne, ale samozřejmě svatba bude," ubezpečil Štěpán Horváth.
 

Ten tak bude brzy trenérem své vlastní manželky. "Samozřejmě je to žena, takže je to jiné než chlap. Jinak snáší tréninky a bolest. Ale ať je to ženská, nebo chlap, tak když je ten člověk připravený jak psychicky, tak fyzicky, tak není úplně, co by se mohlo stát. Samozřejmě, že o ni mám větší obavy, než když boxuje někdo jiný, ale věřím jí v tom, co dělá, a hlavně vím, že to miluje. Takže to nejde ji v tom nepodpořit, nebo to s ní neprožívat," říká.
 

Nezbývá než popřát budoucím manželů hodně štěstí jak ve sportovním, tak soukromém životě.

msl TN.cz