Publikováno 11. 3. 2018
NHL Hokejový večer

Chicago vyhrálo odvetu: U gólu Bostonu asistoval David Krejčí!

David Krejčí

Ani ne 24 hodin uplynulo od zápasu mezi Bostonem a Chicagem a tyhle týmy se utkaly znovu. Odveta se však hrála na ledě Blackhawks. První klání vyhráli Bruins 7:4, doma však se stejným soupeřem prohráli 1:3. Na jedinou branku Bostonu asistoval David Krejčí, autorem gólu byl Slovák Chára.

Gólové hody se v United Center nekonaly a neopakoval se tak průběh prvního zápasu. Do utkání lépe vstoupili Jestřábi. Střeleckou listinu načal v osmé minutě Artem Anisimov, který využil přesilovku.

Další branky padaly až ve třetí části. V její polovině vyrovnal slovenský obr Zdeno Chára, kterému asistoval David Krejčí. Jenže Bruins zase doplatili na svou nedisciplinovanost, když sedm minut po srovnání dal znovu rozdílovou trefu Patrick Kane, opět v početní výhodě. Náskok ještě pojistil minutu před koncem Seabrook a Chicago tak v odvetě vyhrálo 3:1.