Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 8. 2017
Atletika Mistrovství světa

Boltův večer okořenil i naháč! Co chtěl vzkázat celému světu? FOTO

Usain Bolt a nahý fanoušek
Zdroj: Profimedia
Usain Bolt a nahý fanoušek

Nikde se o tom moc nedočtete. Jakoby to snad nikdo nevěděl, nebo jako kdyby si organizátoři atletického mistrovství světa v Londýně dali tu práci a snažili se to ututlat. Jamajský sprinterský král Usain Bolt se včera definitivně loučil s individuálními závody, ukončí totiž svou kariéru. Rozlučka to byla nakonec bronzová, ale i tak u ní chtěl být jeden odvážný nahý fanoušek. Ochranka ho však zneškodnila.

Naháč vyběhl na ovál před slavnostní ceremonií. Na sobě neměl krom tenisek vůbec nic a na břicho si napsal velkými písmeny „Peace and Love,“ tedy slogan, který vyjadřuje žití v míru. Z tribuny si odvážný vlasáč střihl sprinterský souboj s ochrankou a mířil ke slavnému sprinterovi. Ochranka ho však v čas zastavila.

 

16

GALERIE: Bolt se loučil s kariérou, s ním se zase loučil odvážný naháč!

Zdroj: Profimedia

Usain Bolt a nahý fanoušek

Hodnocení:

 

 

Jaký čeká „fanouška“ postih, to se zatím nikde neuvádí. Jestli se však chtěl zviditelnit za každou cenu, tak se mu to povedlo na výbornou.

 

 

Na takový konec kariéry Usain Bolt jistě nikdy nezapomene. V závodě na sto metrů nicméně skončil Jamajčan až třetí za prvním Justinem Gatlinem a druhým Christianem Colemanem.

lju TN.cz