Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 5. 2018
fotbal tragická smrt syna

Bolestivý telefonát vlastní mámě: Čontofalský musel říct, co se stalo

Kamil Čontofalský
Zdroj: Profimedia

Minulý týden šokovala veřejnost rodinná tragédie bývalého slovenského reprezentanta Kamila Čontofalského. Tomu zemřel teprve tříletý syn, který se měl podle slovenských médií utopit v bazénu v Říčanech u Prahy. Smutnou zprávu musel Čontofalský posléze oznámit i své matce, babičce malého Kamilka...

První informace hovořily o tom, že malý Kamilek spadl do bazénu a i přes první pomoc od zdrceného otce a záchranářů, se bohužel jeho život zachránit nepodařilo.

 

 

Přes obrovskou bolest a zoufalství, kterou bývalý brankář pražské Slavie nebo Bohemians prožíval, musel tragickou zprávu oznámit své mámě, Kamilkově babičce, která žije v Košicích.

 

"Kamil mi telefonoval a z jeho hlasu jsem hned vycítila, že je hodně smutný. Ptala jsem se, co se děje. Po krátké pauze pověděl, že Kamilek už je v nebíčku...Nic jsem nechápala," prozradila Julie Čontofalská pro Sport24.sk.

 

14

GALERIE: Fotbalový brankář Kamil Čontofalský

Zdroj: Profimedia

Kamil Čontofalský

Hodnocení:

 

"Nesouvisle pak opakoval, že vnouček spadl do bazénu a utopil se. Pak mi řekl termín pohřbu. Odpověděla jsem mu, že už víc vědět nechci, nebo mi pukne srdce žalem," popisovala pravděpodobně svůj nejhorší telefonát v životě paní Čontofalská.

 

Sedmašedesátiletá rodačka z Košic stále nedovede uvěřit, jak se to mohlo stát a myslí si, že to byla nešťastná náhoda při jízdě na kole.

 

"Jezdil okolo bazénu a upadl. Asi se udeřil do hlavičky a potom spadl do bazénu. Kdyby byl při vědomí, tak by určitě plaval. Vodu znal a Kamil chtěl, aby plavat uměl. Trápí mě i to, že moje tři vnučky viděly umřít svého brášku. Bude to pro ně celoživotní trauma," lituje rodinné tragédie paní Julie.

mm TN.cz