Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.8. 2017 13:18
novasport czech open

Bohemians na Czech Open válí! Bez prohry je i Falun, Wiler a Erä

FbŠ Bohemians
Zdroj: facebook
FbŠ Bohemians

Na florbalovém Czech Open skončily v pátek dopoledne zápasy v základních skupinách v nich se vedle favoritů ze Švédska, Finska a Švýcarska dařilo také triu českých týmů. Postup přímo do osmifinálové skupiny si vybojovali hráči Vítkovic, Bulldogs Brno i Bohemians. Ti dokonce zůstali zatím neporažení.

Suverénem turnaje je zatím hlavně švýcarský Wiler, který v každém utkání nastřílel svým soupeřům 7 gólů a vítězství ve skupině korunoval triumfem 7:4 nad švédským Pixbem.


Do osmifinálové skupiny se ale ke dvěma gigantům podařilo postoupit i brněnským Buldokům, kteří překvapili jak remízou s Mladou Boleslaví, tak i dlouho vyrovnaným duelem s finským EräViikingiit, který nakonec ztratili až v závěru poměrem 1:3.


Stoprocentním týmem je i švédský mistr Falun, se kterým díky skóre postoupil ze skupiny švýcarský Floorball Thurgau. Svou skupinu překvapivě bez prohry vyhráli hráči Bohemians, kteří získali jak skalp švýcarského Köniz, tak i Vítkovic. Naopak pro švédský Höllviken je zatím Czech Open blamáží, ze tří zápasů získali jen jediný bod.


Na streamu NOVA Sport budete moci sledovat v pátek dvě utkání semifinálové skupiny:


17:00 Bulldogs Brno – SV Wiler Ersigen
18:00 FbŠ Bohemians – IBF Falun


V sobotu pak dva čtvrtfinálové duely a obě semifinále.
10:30 čtvrtfinále 1
12:30 čtvrtfinále 2


16:00 semifinále 1
18:30 semifinále 2


V neděli pak finále celého turnaje vysílá od 15:15 NOVA Sport1.

ram TN.cz