Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 11.7. 2016 12:16
video tour de box

Bitkař Froome: Britský cyklista dal fanouškovi pěstí a dostal pokutu!

Aktuálně vedoucí jezdec Tour de France Chris Froome ukázal, že bojovat umí nejen na kole v kopcích, ale i s dotěrnými fanoušky během závodu. Málokdo si toho všiml, ale pozdější záběry televizních kamer zachytily, jak Froome během sobotní etapy uděřil fanouška pěstí do obličeje!

Fanoušci dokáží být během slavného cyklistického závodu někdy pořádně dotěrní. Vzpomeňte třeba na legendární pád Lance Armstronga, který způsobil neopatrný fanoušek, když čepicí strhnul Američanovi řidítka a ten se poroučel k zemi.

 

 

Podobné nebezpečí nejspíš cítil v sobotní etapě i aktuální jezdec ve žlutém, Chris Froome, když vedle něj běžel jeden z "pomatenců" a mával kolubijskou vlajkou jen těsně u jeho řidítek.

 

Froome se moc nerozpakoval a obtížnému fanouškovi dal jasně najevo, co si o jeho nebezpečném počínání myslí a jednoduše mu uštědřil ránu do obličeje!

 

 

Cyklistův direkt ale neunikl pořadatelům, kteří na základě kamerového záznamu udělili Froomovi pokutu v přepočtu 5 tisíc korun.

 

 

Froome si byl dobře vědom, že celá záležitost jen tak nevyšumí a tak hned po dojezdu sobotní etapy napsal na svůj twitter vysvětlení:

Chris Froom tweet
Zdroj: Profimedia "Fanoušek s vlajkou mě opravdu naštval, málem se mi zamotala do řidítek,"

Možná vám reakce přijde přehaná, ale jak praví staré známé pravidlo "fandi, ale zůstaň člověke," platí i na nejslavnějším cyklistickém závodě.

mm TN.cz
Reklama

 

Reklama