Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 10.3. 2017 10:39
nova sport velká událost

Leicester, Londýn... PRAHA! Boxer Mayweather dorazí do ČR už zítra!

Floyd Mayweather a Big Ben
Zdroj: Profimedia / instagram

Jedna z největších sportovních událostí letošního roku pro české fanoušky je tady! Už zítra se v Praze objeví jeden z nejlepších boxerů světa Floyd Mayweathera! Pro Američana bude česká metropole další zastávkou na jeho evropské tour.

Fanoušci boxu se konečně dočkali. Po několika zastávkách během své evropské tour, kdy Floyd Mayweather navštívil Leicester, Birmingham či Londýn se čtyřicetiletá boxerská legenda přesouvá do Prahy.
 

Reklama

V srdci Evropy se už tuto sobotu zúčastní boxerského galavečera, na němž bude ve sportovní hale Královka český boxer Štěpán Horváth bojovat s Arthurem Hermanem o evropský titul ve velterové váze. Galavečer budete moci sledovat na Nova Sport 1 a VOYO.
 

A soudě podle toho, jak si zatím Mayweather svou tour užívá, bude to velká show i v Praze. V Leicesteru na něj čekal červený koberec, k němuž dorazil v luxusním Mercedesu třídy S S63 AMG, přitom ale nezapomněl ani na své fanoušky, kterých se sešlo velké množství, a neváhal se jim podepsat.
 

Mayweathera luxusní vozy v Leicesteru
Zdroj: Instagram

Co se týče vozového parku, ani v Praze určitě nebude za troškaře. Podle informací Nova Sport má Floyd Mayweather speciální požadavky na grafický design vozů, se kterými se bude pohybovat po Praze, která budou určena pro přepravu TMT teamu. Měly by vypadat takto:

TMT team
Zdroj: TN.cz

Ještě než ale zavítá do České republiky, poctil svojí návštěvou Londýn. V anglické metropoli se mu zjevně líbilo, a tak využil volných chvil ve svém nabitém programu, aby poznal místní pamětihodnosti. "Dnes mám volno k relaxaci, tak jsem se rozhodl jít s mým týmem na malou procházku a navštívit nejslavnější hodiny na světě, Big Ben," napsal na svůj instagram k fotografii, na něž si právě jednu z nejslavnějších londýnských památek prohlíží.

Floyd Mayweather a Big Ben
Zdroj: Instagram Floyd Mayweather obdivoval v Londýně slavný Big Ben

Kromě Big Benu ale v minulých dnech obdivoval například i legendární Stonehenge. Pokud si najde čas, bude mít už zítra možnost prohlédnout si i pražské památky.  

TN.cz
Reklama

 

Reklama