Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 14.2. 2017 13:10
video slušelo by jim to?

Biatlonová romance: Jak Gábině vyznal lásku sympatický Nor

Gabriela Koukalová a Johannes Boe
Zdroj: Profimedia
Gabriela Koukalová a Johannes Boe

Úsměv, bezprostřednost, krásné oči. Gábina Koukalová je prostě žádaná, ač snad celý svět ví, že už je vdaná. A aby toho nebylo málo, norský sympaťák Johannes Boe zaútočil přímo na tiskovce a v podstatě české biatlonové krásce vyznal lásku přímo na tiskové konferenci!

Na mistrovství světa v Hochfilzenu mají na Valentýna volný den a tak přišla i řeč na to, jak kdo oslaví svátek zamilovaných.

 

Nor Johannes Boe, který už v rakouských horách ulovil dvě stříbra, dostal na tiskové konferenci místo hned vedle usměvavé Gábiny. A po otázce na valentýnské plány opravdu mile překvapil.

"Mám tady Gábinu, to je všechno, co potřebuji! Takže to vypadá na skvělého Valentýna," naklonil se Johannes k české sympaťačce a zamilovaně ji objal.


Gábina byla překvapená jen chviličku a opravdu jí milé vyznání potěšilo. Jenže co s tím, když už je vdaná? "To je nemožné, mám tady manžela," přiznala. "Musíme pár dnů počkat," dodala ale s veselým úsměvem.

Gabriela Koukalová
Zdroj: Profimedia

Biatlon prostě nejsou jen intriky a válka s dopingem. Závody jezdí úžasní veselí lidé, kteří si tu báječnou atmosféru umí užít.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Není ji pro tenis škoda? Karolína Plíšková ukázala obnažené tělo! A odhalila víc, než by kdo čekal

Poznáte, která česká snowboardistka ukázala sexy zadeček?

ram TN.cz