Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.4. 2018 14:40
biatlon další názor

Biatlonista Krčmář o Koukalové s Vítkovou: Neshody tam byly!

Michal Krčmář
Zdroj: Profimedia

Vztahy v českém biatlonovém týmu. To je v posledních dnech jedno z témat, které se řeší snad na každém rohu. Gabriela Koukalová ve své knize naznačila, že vše nikdy nebylo rozhodně růžové a především pak její vztah s Veronikou Vítkovou. K tomu se vyjádřil i stříbrný medailista z olympiády Michal Krčmář.

Sedmadvacetiletý Krčmář má za sebou díky stříbru z olympiády v Pchjongčchangu životní sezonu. Pak si chvíli užíval zaslouženého odpočinku, ale na začátku května už opět začně přípravu.

 

Kromě medailového úspěchu se ale musel vypořádat i se změnami v českém biatlonu. Tou nejvýraznější byl bezesporu odchod šéftrenéra Ondřeje Rybáře, který se rozhodl trávit více času s rodinou, ale například také atmosférou v týmu, kterou v posledních dnech rozvířila Gabriela Koukalová vydáním své knihy.

 

 

Krčmář prozradil, že ho velice překvapilo, co vše Koukalová v knize odhalila a zarazil ho její výrok na adresu vztahů v české reprezentaci.

 

17

GALERIE: Michal Krčmář ve stříbrném závodu na ZOH 2018

Zdroj: Profimedia

Michal Krčmář při stříbrném závodu na ZOH 2018

Hodnocení:

 

"Především mě tento její výrok velice překvapuje. Za šest let jsem s ní žádný konflikt nezažil a ani nevím, že by ho s někým z naší party měla. Pokud jde o její vztah k Veronice Vítkové, tak nějaké vzájemné neshody tam asi byly, ale jak velké, to neumím posoudit. Ženy mají tréninky jindy a jsou od mužské party trochu bokem," prozradil v obsáhlém rozhovoru pro web aktualne.cz.

 

Zároveň uvedl, že v mužské části reprezentace se s podobnými problémy nesetkal a samotnou atmosféru hodnotí jako přátelskou a pohodovou.

mm TN.cz