Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 12. 2. 2019
tenis česká želízka

Berdych začal turnaj vítězně, Siniaková skončila hned v 1. kole!

Tomáš Berdych
Zdroj: Profimedia

Tenista Tomáš Berdych na turnaji v Rotterdamu postoupil do 2. kola poté, co si poradil s Gillesem Simonem z Francie 7:6 a 6:4. Kateřina Siniaková naopak na turnaji v Dauhá skončila v 1. kole, ve kterém nestačila na Belgičanku Elise Mertensovou a podlehla jí 4:6 a 2:6.

Siniaková ani na pátý pokus v sezoně nepřešla na okruhu WTA ve dvouhře přes první kolo. K nepovedené bilanci jí Mertensová přispěla už podruhé, protože dvaadvacetiletou Češku vyřadila už v lednu na turnaji v Sydney.

 

Mertensovou čeká česká soupeřka i v následujícím utkání, protože vyzve turnajovou dvojku a předloňskou šampionku Karolínu Plíškovou.

 

Soupeřku po dnešku zná také Barbora Strýcová, která ve druhém kole nastoupí proti Anně Blinkovové. Ruská tenistka si po postupu z kvalifikace nečekaně poradila 7:6 a 6:4 se sedmou nasazenou hráčkou Anastasijou Sevestovovou z Lotyšska.


Berdych vydřel výhru v Rotterdamu

Berdych vstoupil do turnaje v Rotterdamu vydřenou výhrou 7:6 a 6:4 nad Gillesem Simonem z Francie. Dalším soupeřem českého hráče, který ve druhé sadě promarnil vedení 4:0, bude desátý nasazený Denis Shapovalov z Kanady.

 

Dalším soupeřem českého hráče, který ve druhé sadě promarnil vedení 4:0, bude desátý nasazený Denis Shapovalov z Kanady.

mm TN.cz