Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 22. 10. 2017
Tenis Konec sezony

Berdych užívá volna. Jeho sexy Ester zapózovala u moře! FOTO

Tomáš Berdych a Ester Berdych Sátorová
Zdroj: Profimedia

Ve čtvrtek oznámil Tomáš Berdych, že pro něj sezona skončila. Důvodem jsou problémy se zády, které by si rád dal do začátku nového ročníku do pořádku. Chce být plně připravený na jeho oblíbené Australian Open. Momentálně užívá volna na exotické dovolené na Maledivách se svou sexy manželkou Ester.

Palmy, pláže, Indický oceán, Maledivy, klid a pohoda. To vystihuje poslední hodiny, které tráví Tomáš Berdych na zmíněném exotickém ostrově v Asii. A není tam sám. Pochopitelně s ním je jeho manželka Ester Berdych Sátorová. Ta se na sociálních sítích pochlubila několika fotkami…

 

Ester Berdych Sátorová
Zdroj: Instagram

 

Její plavky v barvě pokožky mohou z dálky působit, jako kdyby žádné neměla. Na další fotce surfuje zase v jiných. A manžel Tomáš? Podle fotek ve skvělé náladě s úsměvem od ucha k uchu.

 

Tomáš Berdych a Ester Berdych Sátorová
Zdroj: Instagram

 

Tomáš Berdych ukončil ve čtvrtek letošní sezonu. Podle svých slov se necítil dobře. Teď si chce dát dostatečnou pauzu na to, aby se ze zdravotních patálií kompletně dostal a byl připraven na ročník 2018, který začne v Austrálii na začátku roku. Myslel tím na Australian Open, jeho nejoblíbenější akci. 

lju TN.cz