Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 11. 12. 2017
Fotbal Evropská liga

Bělehrad? Hratelný soupeř, ale v losu byli i atraktivnější, zní z Plzně

David Limberský
Zdroj: Profimedia

Viktoria Plzeň se v prvním kole play off Evropské ligy utká se srbským Partizanem Bělehrad. Rozhodl o tom dnešní los. Západočechům mohl vstoupit do cesty i silnější soupeř. Srbský celek však neradno podceňovat a to si v Plzni uvědomují. Podívejte se na reakce.

FC Viktoria Plzeň, tedy jediný český tým v soutěži, se v prvním kole play off Evropské ligy utká se srbským Partizanem Bělehrad. První zápas je na programu 15. února v Srbsku, odveta se pak bude konat v Plzni o týden později.

 

 

Hráči kvitovali snadné cestování a opakovali se v tom, že jde o hratelného soupeře. „Zatím se mi nechce soupeře moc hodnotit. Ale když se někdo probojuje do jarních bojů, nelze takového soupeře v žádném případě podcenit. Všichni víme, že fotbal v bývalé Jugoslávii byl vždy fantastický a čeká nás těžký soupeř,“ myslí si trenér Pavel Vrba.

 

Viktoriáni vědí, že cesta přes Bělehrad jednoduchá nebude, ale chtějí rozhodně udělat všechno pro to, aby postoupili. „Stejný strach mají i oni z nás. Fanouškovský sen, zápas století. Těžký soupeř, ale hratelný. Hodně nadějný los,“ zní v reakcích fanoušků na sociálních sítích.

 

Anketa

Postoupí Plzeň přes Bělehrad?

Hlasovalo 155 lidí.

lju TN.cz