Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 27.12. 2017 13:58
Šílené Kuriózní nehoda

Basketbalistovi z NBA šlo o život: Do jeho bazénu se zřítil kamion!

Evan Turner
Zdroj: Profimedia / Twitter

Představte si situaci, že bydlíte v členité ulici. Připravujete takhle vánoční stromeček a najednou vám kolem oken letí přímo do bazénu několikatunový kamion. V dnešní době člověka hned napadne, že to může být i teroristický útok. Zvlášť, když se vám to stane, jakožto známému basketbalistovi z NBA. A stalo se to Evanovi Turnerovi. Nebylo to však dílo teroristů, ale nehoda. I tak tady šlo o životy!

Basketbalistovi Evanovi Turnerovi, který hraje v NBA za Portland Trail Blazers, se před Vánoci stala velká nepříjemnost. Zahraniční média dokonce píší, že se podruhé narodil. Turner bydlí v luxusní čtvrti v Portlandu. Jeho byt se nachází v několikapatrové vile, ve které jsou další byty. Vila je navíc v celkem prudké zatáčce, pod kterou se nachází zahrada domu a bazén.

 

Když Turner připravoval vánoční stromeček, viděl něco, na co do smrti nezapomene. Kolem jeho okna prolétl několikatunový kamion, který skončil právě ve zmíněném bazénu pod zatáčkou. Minul jen o pár metrů bytové jednotky.

 

Evan Turner
Zdroj: Twitter

 

I když to vypadá hrozně, řidič vyvázl jen s drobným zraněním. Z kabiny trucku ho muselo však vyprostit osm lidí. „Vše hmotné lze nahradit. Jsem rád, že se řidičovi nic nestalo a nikomu jinému také ne,“ řekl médiím Turner.

 

Turner si z celého incidentu nakonec udělal i tak trochu srandu, když napsal tento status: „Tady je několik pozitivních věcí, které si můžete vzít z toho, když vám náklaďák havaruje do bazénu: 1) Řidič nehodu přežil, 2) Konečně mi je k něčemu pojištění, které jsem si dodnes myslel, že bude k ničemu, 3) Můj kamarád Bruce mě naučil, jak létat s dronem, tak udělám nějaké pěkné a zajímavé obrázky, 4) To nejdůležitější ale je, že jsme všichni přežili, protože jsme mohli být všichni mrtví a to takhle před Vánoci.“

lju TN.cz