Publikováno 12. 11. 2018
fotbal posuďte sami

Baroš rozzuřil fanoušky! Po skluzu dělal, jako kdyby přišel o nohu

Milan Baroš

Slezské derby mezi domácí Opavou a hostujícím Baníkem Ostrava provázela pěkně vyhecovaná atmosféra. Kromě fanouškovských nepokojů to však vřelo i na hřišti. Zvláště poté, co v prvním poločase viděl domácí Jaroslav Svozil žlutou kartu po zákroku na Milana Baroše, který se ho však podle videa ani nedotkl!

Opava zvítězila 2:1, ale opavské tribuny nadzvihl hlavně hostující Baroš. Ten nastoupil do hry po pětizápasovém trestu, který si vyslechl od disciplinární komise za červenou kartu v zápase se Slavií.

Běžela 28. minuta utkání a ostravský kapitán dobíhal míč po rychlém vhození od vlastního brankáře. Jenže opavský Svozil šel na půlící čáře do skluzu a přestože se Baroše ani nedotkl, jak je vidět na videu níže, vysloužil si od rozhodčího Petra Ardeleánua žlutou kartu.

Zákrok na Milana Baroše najdete přibližně v čase 1:22:

Toho si pochopitelně všiml nejeden fanoušek a na sociálních sítích byl Baroš po zápase horkým tématem. "Rozhodčí tu situaci už vyhodnotili na hřišti a my jako klub už to nechceme dál rozebírat," řekl pro Nova Sport tiskový mluvčí Baníku Ostrava Marek Lorenc.

Fanoušci nadávají na Milana Baroše
Zdroj: facebook

Samostatnou kapitolou pak pochopitelně bylo nesmyslné řádění fanoušků po zápase, kterých policie měla 26 zadržet.