Aktualizováno 4.2. 2017 16:41
video premier league

Báječný Hazard, fatál Petra Čecha: Tak Chelsea potupila Arsenal

Chelsea - Arsenal: Hazard a Čech

Fotbalisté Chelsea jasně ovládli londýnské derby a zničili Arsenal výsledkem 3:1. Zápas okořenilo báječné gólové sólo Edena Hazarda i fatální rozehrávka Petra Čecha. Blues tak už mají na svého městského rivala náskok 12 bodů!

Jak jsme již dříve informovali, Arsenal byl proti Chelsea nucený nastoupit  bez sedmi zraněných hráčů. A to se mu v bitvě o titul možná nakonec stane osudným.

Chelsea začala zostra a hned v úvodu zápasu překonal Petra Čecha v bráně Arsenalu důraznou hlavičkou Alonso. Český brankář sice nejprve pohotově odvrátil šanci Costy, na dorážku Alonsa už byl ale krátký. Z hráčů Blues čišilo seběvědomí a v dalších fázích zápasu zápasu své konkurenty přehrávali rozdílem třídy. Do přestávky už se ale skóre neměnilo.

V 53 minutě přebral míč na půlící čáře Eden Hazard. Nikdo ze spoluhráčů ho nepodpořil, a tak si to Belgičan neohroženě namířil přímo mezi čtyři obránce Arsenalu, ze kterých udělal cvičné kužely a přizemní střelou do protipohybu nedal šanci ani Petru Čechovi.

Oblíbenec domácích ochozů, trenér Antonio Conte, oslavil nádhernou branku, jak se na emotivního Itala patří.