Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 6.12. 2015 15:26
premier league smutek

Arsenal truchlí: Cestou na zápas zemřel jeho nejstarší fanoušek!

Sobotní zápas Premier League mezi Arsenalem a Sunderlandem měl pro fanoušky londýnského velkoklubu hořkosladkou příchuť. Petr Čech sice předvedl famózní zákroky a domácí i s jeho pomocí přehráli Sunderland 3:1, ale cestou na zápas Arsenalu zemřel jeden z nejstarších a nejoblíbenějších fanoušků klubu.

Ernie Crouch byl devadesátiletý fanoušek Arsenalu, který na domácí zápasy chodil pravidelně od roku 1934! V loňském roce dokonce získal cenu pro fanouška roku, která se mezi komunitou fotbalových příznivců uděluje každý rok.
Bohužel svůj milovaný klub při sobotním utkání už nepodpořil. Cestou na stadion ho silný vítr strhnul do silnice, kde ho srazil projíždějící autobus a Ernie na místě zemřel.


Fanoušci Arsenalu se smutnou zprávu dozvěděli až v průběhu zápasu a ta se rychle roznesla po celém stadionu. Po zápase neskrývali slzy a některé z nich to opravdu silně zasáhlo.

 

Při pozápasovém rozhovoru pro ArsenalFanTV se reportér ptal na dojmy ze zápasu, ale zdrcený fanoušek mluvil jen o Earniem.

 

"Ze všeho nejdřív bych chtěl zavzpomínat na Ernieho. Víte on fandil tomuhle klubu už od roku 1934 a dnes tragicky zemřel zrovna když šel na zápas, nemůžu tomu pořád uvěřit," vzlykal do kamery zdrcený fanoušek.Ernie už bude další zápasy svého oblíbeného klubu sledovat z té nejvyšší tribuny.

 

 

 

 

mm TN.cz