Aktualizováno 15.12. 2016 12:09
hlas lidu vyjádřete názor

ANKETA: Udělala Sparta dobře, když vzala Konatého na milost?!

Tiémoko Konaté
Zdroj: Profimedia

Zpráva o tom, že pražská Sparta vzala na milost hříšníka Tiémoka Konatého rozvířila fanouškovskou základnu. Jeden tábor je rád, že záložník dostane druhou šanci, ale druhý zastává názor, že je to špatné rozhodnutí, protože Konaté je zrádce, který zradil svůj klub.

Mluvčí letenských Ondřej Kasík oznámil, že se Konaté během zimní přípravy vrátí k tréniku s áčkem.

 

 

Internetové diskuze zaplavily radostné, ale i negativní reakce na návrat fotbalisty, který si po neuskutečněném přestupu postavil hlavu a nepřišel na trénink.

 

Pravda, nikdo zatím neřekl, že Konaté bude pravidelně nastupovat a hrát, zatím se mluvilo pouze o tréninku, ale těžko by trénoval s A týmem jen proto, aby pak seděl na lavičce v teplákové soupravě.

 

 

Otázka tedy zní, zda-li to bylo od Sparty správné rozhodnutí, když dala Konatému druhou šanci, nebo měla dát jasně najevo, že takhle se profesionální fotbalista chovat nesmí?

 

Udělala Sparta správně, když dala Konatému šanci?

Hlasovalo 310 lidí.

 

mm TN.cz

Diskuze

15.12. | 16:04 Miloslav Kogler
-1
Kocourek jste obyčejný rasista a za to by se měla o Vás podrobně začít zajímat policie aby jste jí vysvětlil jak to s těma dle Vás negrama myslíte. To z Vaší strany skutečně hraničí s rasizmem a vůbec bych se nedivil kdyby na Vás TN CZ podalo tr. oznámení.
15.12. | 15:59 Miloslav Kogler
-1
Ti kteří v anketě zda má Konaté opětovně za A Sparty hrát dávají NE jsou pravděpodobně sešivky, kteří ho Spartě nepřejí a svým způsobem se ho bojí. Každopádně by měl Konaté za Spartu hrát, dostat druhou šanci a já věřím, že to bude velice platný hráč.
15.12. | 12:59 allanaldik
-1
Jde o to jestli ho zapoji do pripravy kvuli zapojeni do A týmu nebo jen kvuli moznemu prodeji.