Aktualizováno 19.3. 2016 14:40
nova sport 2 noc v nba

Skvělý Oladipo dal 45 bodů! Jenže proti němu stál LeBron

Zdroj: Nova Sport

Basketbalisté Orlanda Magic přivítali na své palubovce Cleveland Cavaliers, ale ani 45 bodová show domácího Victora Oladipa nestačila na výhru. LeBron James a Kyrie Irving byli hlavními tahouny hostů, kteří zvítězili 109:103.

LeBron společně s Irvingem udělali v Orlandu velký kus práce, ale podle kouče Clevelandu je důležité zápasy teprve čekají.

"Není moc co říct, máme před sebou ještě důležitější zápasy, než byl tento. Musíme udržet pozici zajišťující play-off," zhodnotil vítězství Clevelandu trenér Tyrron Lue.

Pro domácího Victora Oladipa měla prohra Magic hořkosladkou příchuť. Jeho tým sice prohrál, ale Oladipo si připsal nový rekord v počtů bodů za zápas a to dal v poslední čtvrtině pouze 6 bodů!

Pokud by svoji produktivitu udržel i v poslední čtvrtině, mohl si připsat více jak dosavadních 45 bodů, ale na kdyby se v NBA nehraje.

To Stephen Curry z Golden State Warriors po vítězném zápase na palubovce Dallasu zpytovat nemusel. Warriors rozsříleli Mavericks 130:112