Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.4. 2017 21:52
Tenis Dobré zprávy

AKTUÁLNĚ: Kvitové návrat se blíží. Přihlásila se na French Open!

Petra Kvitová
Zdroj: Profimedia

Těsně před vánočními svátky napadl Petru Kvitovou stále ještě neznámý násilník přímo v jejím prostějovském bytě. Česká tenistka se od té doby ještě nedostala kvůli pořezaným šlachám na levé ruce na kurt. Nejnovější zpráva, o kterou se Kvitová podělila s fanoušky na Facebooku zní, že by ráda stihla květnové Roland Garros.

Není nic jistého, ale objevily se od prosincového napadení zatím ty nejpozitivnější zprávy. Petry zdravotní stav se zlepšuje a chtěla by být součástí letošního Roland Garros, které startuje 22. května.

 

"Ahoj všichni! Chtěla jsem vám poskytnout rychlou (a snad i pozitivní) aktualitu. Moje jméno se zítra objeví na seznamech pro Roland Garros, protože jak se blížila uzávěrka přihlášek, dosáhla jsem dobrého pokroku v mém zotavení a chci využít  poslední příležitost, abych mohla soutěžit na jedné z mých oblíbených akcí. To bohužel nutně neznamená, že budu připravena hrát v Paříži, ale že dělám všechno možné, abych tomu dala šanci a udržovala pozitivní postoj. Zbývá ještě dlouhá cesta, ale chtěla jsem s vámi sdílet tuto aktualitu. Děkuji za Vaši další podporu a doufám, že se brzy uvidíme, Petra," vzkázala Kvitová na svém Facebooku.

 

Petra Kvitová
Zdroj: facebook

 

Bylo těsně před Vánoci, konkrétně 20. prosince. Právě v tento den Kvitovou ještě stále neznámý pachatel napadl v jejím bytě. Pořezal jí ruku, ve které paradoxně drží raketu. Česká tenistka ihned podstoupila operaci, při které doktoři zašívali poraněné šlachy. Od té doby se na kurtu neobjevila.

lju TN.cz

Diskuze

20.4. | 15:17 Roman Skala
0
Náhlasit nevhodný komentář
To bude v Monte Carlu veselo.