Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 17.4. 2017 21:52
Tenis Dobré zprávy

AKTUÁLNĚ: Kvitové návrat se blíží. Přihlásila se na French Open!

Petra Kvitová
Zdroj: Profimedia

Těsně před vánočními svátky napadl Petru Kvitovou stále ještě neznámý násilník přímo v jejím prostějovském bytě. Česká tenistka se od té doby ještě nedostala kvůli pořezaným šlachám na levé ruce na kurt. Nejnovější zpráva, o kterou se Kvitová podělila s fanoušky na Facebooku zní, že by ráda stihla květnové Roland Garros.

Není nic jistého, ale objevily se od prosincového napadení zatím ty nejpozitivnější zprávy. Petry zdravotní stav se zlepšuje a chtěla by být součástí letošního Roland Garros, které startuje 22. května.

 

"Ahoj všichni! Chtěla jsem vám poskytnout rychlou (a snad i pozitivní) aktualitu. Moje jméno se zítra objeví na seznamech pro Roland Garros, protože jak se blížila uzávěrka přihlášek, dosáhla jsem dobrého pokroku v mém zotavení a chci využít  poslední příležitost, abych mohla soutěžit na jedné z mých oblíbených akcí. To bohužel nutně neznamená, že budu připravena hrát v Paříži, ale že dělám všechno možné, abych tomu dala šanci a udržovala pozitivní postoj. Zbývá ještě dlouhá cesta, ale chtěla jsem s vámi sdílet tuto aktualitu. Děkuji za Vaši další podporu a doufám, že se brzy uvidíme, Petra," vzkázala Kvitová na svém Facebooku.

 

Petra Kvitová
Zdroj: facebook

 

Bylo těsně před Vánoci, konkrétně 20. prosince. Právě v tento den Kvitovou ještě stále neznámý pachatel napadl v jejím bytě. Pořezal jí ruku, ve které paradoxně drží raketu. Česká tenistka ihned podstoupila operaci, při které doktoři zašívali poraněné šlachy. Od té doby se na kurtu neobjevila.

lju TN.cz