Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 6. 7. 2018
Fotbal Herecká hvězda

A zase ten Ronaldo: Portugalská hvězda má mít vlastní reality show

Cristiano Ronaldo s mámou
Zdroj: Profimedia
Cristiano Ronaldo s mámou

Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo. Ve fotbalovém světě není v posledních dnech skloňovanější jméno než to, které nosí portugalská superstar. Zejména se mluví o jeho naprosto nečekaném odchodu z Realu Madrid do italského Juventusu Turín. Teď se ale v médiích objevila zpráva o tom, že Ronaldo jedná také mimo fotbalové dění. Prý by mohl mít svou vlastní televizní reality show.

O útěku z Realu do Juve už se toho napovídalo až až. Ronaldo míří do italského Juventusu, má nosit číslo 7, platit ho má Fiat a představen má být v sobotu. Tak se má jeho hráčská situace, která se od jeho konce na světovém šampionátu omílá pořád dokola. Jenže slavná CR7 to má rozehrané na více frontách.

 

 

Společnost Facebook nabízí totiž rodákovi z Madeiru něco kolem v přepočtu 220 milionů korun za to, že s nimi natočí 13 dílnou televizní sérii. V reality show chtějí tvůrci ukázat to, co stojí za úspěchy 5 násobného Zlatého míče, jak se chová mimo fotbalové trávníky i v jakých podmínkách žije.

 

Cristiano Ronaldo s rodinou
Zdroj: Profimedia Cristiano Ronaldo s rodinou

 

Cristiano Ronaldo se k celé věci ještě nevyjádřil. Zřejmě proto, že teď má v hlavě pouze trasu Španělsko-Itálie. Určitě by to ale bylo zajímavé a sledované. Vždyť Ronaldo má už teď na facebooku 122 milionů a na Instagramu 123 milionů příznivců.

med TN.cz