Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Publikováno 14. 5. 2017
Na tahu Neřešil to

A sakra, gambler Rooney? Na ruletě nechal 16 mega za 2 hodiny!

Wayne Rooney
Zdroj: Profimedia

Wayne Rooney, vyblednutá hvězda Manchesteru United, měla nechat podle deníku The Sun v noci z pátka na sobotu na ruské ruletě 500 tisíc liber (v přepočtu téměř 16 milionů korun). Anglický fotbalista to ke všemu stačil za necelé dvě hodiny a jeho manželka zuří.

Je to lempl, který měl kdysi obrovský talent a jako fotbalista mohl být ještě mnohem lepší. Wayne Rooney si však rád občas přihne k alkoholu, navštíví nějakou tu párty i kasino. Už v minulosti tento útočník United holdoval hazardním hrám. Večer z pátka na sobotu ho však ruská ruleta stála 500 tisíc liber - v přepočtu to dělá 15,7 milionu korun.

 

Podle The Sun, respektive svědků, kteří pro tento anglický deník poskytli svědectví z "herní noci", hrál také Blackjack. Ani v něm se mu nedařilo. Jen na něm nechal za minutu 4 tisíce liber (126 tisíc korun). "Do kasina přišel o půlnoci a sám. Popíjel pivo, ale opilý nebyl. Staral se více o hazardní hry, než o alkohol," uvedli svědci.

 

 

Barva jeho klubu mu stejně štěstí nepřinesla. "Dával to hodně na červenou. Jakmile prohrával, začal urputně dohánět ztrátu a byl na tom ještě hůř. Když prohrál, vsadil ještě víc. Potom vypadal opravdu zdrceně," dodal svědek.

 

Rooney, který zápasy svého Manchesteru United v poslední době tráví spíše na lavičce náhradníků, má v anglickém celku po sezoně skončit. Spekuluje se o jeho přestupu do Číny. Zdá se, že to nejlepší má už za sebou. V jeho sbírce úspěchů však najdeme 5 titulů z Premier League či jeden titul v Lize mistrů.

lju TN.cz

Diskuze

14.5. | 23:52 Dědek Příhoda
1
Náhlasit nevhodný komentář
Hm, jenze tenhle blbec to ma za dva tydny,ve srovnani to je pro nej asi jako kdyby jsme my prohrali dvacet tacu, proc z toho delat boom?
14.5. | 14:14 tata406
1
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to muže bejt rád ne?? Na ruský ruletě se většinou nechavají životy
14.5. | 13:23 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Interier fotbalistovy hlavy - prostor pro vaši fantazii.