Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Aktualizováno 26.6. 2016 11:20
sportovní noviny nová dvojice

A je to venku! Suchoň a Koukalová spolu budou moderovat zprávy

Zdroj: TN.cz

Pane jo! Tak tohle by asi nečekal ani ten nevěrnější sportovní fanoušek. Moderátor televizních novin Petr Suchoň v sobotu přivedl do budovy televize NOVA svojí přítelkyni, světovou tenistku Kláru Koukalovou a dlouho nebylo jasné, co se chystá. Tajemství ale prasklo a diváci se mohou těšit na novou moderátorskou dvojici sportovních novin!

Oblíbeného moderátora Petra Suchoně jsou diváci televize NOVA zvyklí vídat na obrazovkách televizních novin, ale i ve světě sportu.

 

Se svojí přítelkyní Klárou Koukalovou, vítězkou celkem sedmi turnajů okruhu WTA, připravili pro diváky pořádné překvapení.

 

Před začátkem Wimbledonu bude Koukalová působit na obrazovce jako tenisový expert a společně se Suchoňem moderovat sportovní relaci. Divákům se na obrazovkách představí už v neděli večer.

 

Jak probíhala příprava na jejich premiéru před televizními kamerami se můžete podívat v galerii.

 

17

GALERIE: Petr Suchoň a jeho přítelkyně Klára Koukalová

Zdroj: TN.cz

Petr Suchoň a Klára Koukalová

Hodnocení:

 

Nejslavnější tenisový turnaj na světě, jediný travnatý Grand Slam a mimořádný důraz na tradici. To je Wimbledon! Hodnoty, které jsou ctěny členy All England Clubu dodávají tomuto turnaji prestiž, které nedosahuje žádný jiný tenisový turnaj na světě. Nejlepší hráčky a hráči budou od pondělí 27. června bojovat o titul z nejstaršího Grand Slamu světa.

 

Díky stanicím NOVA Sport 1 a 2 a videoportálu VOYO mohou být všichni fanoušci tenisu při tom!

mm